EN

VR Expo


Podczas VR Expo zaprezentują się innowacyjne firmy dostarczające sprzęt, oprogramowanie i content oparte o technologie VR / AR / 360 video. Będzie to doskonała okazja dla wystawców do zaprezentowania oferty osobom odpowiadającym za zarządzanie i marketing największych firm i marek zainteresowanych zastosowaniem innowacyjnych technologii w biznesie.

Goście zapoznają się z najnowszymi rozwiązaniami i na żywo będą mogli sprawdzić funkcjonalność technologii VR na różnych platformach sprzętowych.

UWAGA: wstęp dla przedstawicieli sieci handlowych i biznesów e-commerce jest bezpłatny – gwarantuje to wystawcom dostęp i kontakt z niezwykle atrakcyjną grupą potencjalnych klientów. Udział w ubiegłorocznej edycji imprezy wzięło ponad 1000 osób!

Godziny otwarcia strefy VR Expo dla zwiedzających:
9.00 – 17.00
Rezerwacja stoisk: robert@pixel-magazine.com

WYSTAWCY RETAILTAINMENT & VR EXPO 2017

DAMIX

Grupa DAMIX specjalizuje się w produkcji wyposażenia dla sklepów, marketów, hipermarketów każdej branży oraz magazynów i stacji paliw. Damix to największy w Polsce i czołowy producent wózków sklepowych w Europie. Wózki koszowe i transportowe produkowane pod marką Produs charakteryzują się wysoką jakością, której potwierdzenie stanowią certyfikaty Tüv Rheinland i ISO. W naszej ofercie znajdują się także systemy prowadzenia klienta z bramkami elektronicznymi i mechanicznymi oraz szeroki wybór produktów do prezentacji i sprzedaży towarów, jak również logistyki. Grupa DAMIX, do której należą Damix oraz spółki Produs Shop Service w Sękocinie Nowym, Produs Serwis w Moskwie i Polidar w Czechach, oferuje korzystne ceny i kompleksową obsługę.

SPOTKAJMY SIĘ

DIGITAL KNOWLEDGE VILLAGE

Digital Knowledge Village to nowopowstałe miejsce wspierające prowadzenie innowacyjnego biznesu, zorientowane na podmioty działające szczególnie w obszarze digital marketingu, szkoleń i doradztwa, komunikacji marketingowej. W ramach Digital Knowledge Academy pomagamy w rozwoju kompetencji osób w nim pracujących. W trakcie roku w obiekcie realizowane jest blisko 100 warsztatów, spotkań branżowych oraz różnego typu eventów dostępnych dla naszych najemców.

SPOTKAJMY SIĘ

DIGITAL WANDERER

Nasza technologia umożliwia efektowne przedstawienie obiektów architektonicznych, oferty różnego rodzaju sklepów oraz konkretne produkty i technologie. Jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia.

SPOTKAJMY SIĘ

EUROSHOP

EuroShop to największe na świecie targi dotyczące wymogów inwestycyjnych w handlu detalicznym organizowane przez niemiecką spółkę targową Messe Düsseldorf GmbH. Zorientowane na przyszłość i podobnie jak sama branża Retail rozwijające się w sposób dynamiczny w 7 fascynujących wymiarach. Najbliższa edycja targów Euroshop odbędzie się w dniach 16-20 lutego 2020 r. w Düsseldorfie, natomiast na kolejną edycja targów EuroCis poświęconych Technologii w Handlu zapraszamy już w dniach 27 lutego-1 marca 2018 do Düsseldorfu.

SPOTKAJMY SIĘ

FRESHMAIL

FreshMail to nowoczesny i intuicyjny system do email marketingu. Od 2008 roku nieustannie się rozwija, zarówno firma jak i narzędzie, dzięki któremu zwykły komunikat może się stać niebanalnym przekazem. Każdego dnia FreshMail jest udoskonalany, by spełniał coraz nowsze wymagania i stawał się najlepszym systemem do email marketingu.

SPOTKAJMY SIĘ

HYPERBOOK

Hyperbook to polska marka oferująca laptopy dla entuzjastów wirtualnej rozrywki i profesjonalistów. Notebooki Hyperbook charakteryzuje możliwość indywidualnej konfiguracji sprzętu: od wyboru komponentów popularnych producentów, poprzez wypolerowanie układu chłodzenia, aż do wykonania spersonalizowanego nadruku na obudowie. W naszej ofercie znajduje się szeroka gama sprzętu. Od wysokiej klasy laptopów do gier, dla grafików, programistów, fotografów, przez multimedialne komputery dla domu do zaawansowanych notebooków biznesowych i profesjonalnych stacji roboczych. Dzięki zastosowaniu desktopowych procesorów, kart graficznych oraz superszybkich dysków SSD laptopy Hyperbook cieszą się mianem najmocniejszych notebooków na rynku.

SPOTKAJMY SIĘ

M4B

M4B jest jedną z pierwszych firm w Polsce zajmującą się systemami Digital Signage (DS). Obecnie możemy pochwalić się współpracą z największymi polskimi firmami i udziałem w dużych projektach w dziedzinie Digital Signage. Codziennie nasze oprogramowanie zarządza siecią kilkunastu tysięcy ekranów dla setek klientów. Nasze rozwiązania oparte są o unikalne i interdyscyplinarne kompetencje z dziedzin takich jak wzornictwo przemysłowe, projektowanie i produkcja urządzeń elektronicznych, projektowanie i rozwój oprogramowania, a także - co również decyduje o skuteczności w realizacji dużych, międzynarodowych projektów – instalacja i serwis w Polsce oraz krajach europejskich, włączając w to usługi SLA.

SPOTKAJMY SIĘ

MESH METRICS

Podstawową działalnoscią firmy Mesh Metrics jest wdrażanie dedykowanych systemów analitycznych przeznaczonych dla wielkopowierzchniowych obiektów handlowych jak także dla pojedynczych sklepów, salonów oraz innych pomieszczeń wszelakiego przeznaczenia. Oferujemy specjalnie dobrane rozwiązania największych światowych dostawców rozwiazań Business Intelligence, a także zintegrowane i autorskie rozwiązania integrujące technologie analityczne. Współpracujemy z największymi graczami z branży retail oraz zarządcami galerii handlowych, dostarczając dedykowane do poszczególnych odbiorców oraz obiektów systemy analityczne oraz statystyczne.

SPOTKAJMY SIĘ

MINTCLOUD

MintCloud pozwala robić wielkie kampanie marketingowe za małe budżety. Jest zaawansowanym technologicznie narzędziem do zarządzania lojalnością i kampaniami marketingowymi, dla małych i średnich firm. Dzięki MintCloud skonfigurujesz własny, najbardziej nowoczesny na rynku program lojalnościowy wykorzystujący technologię przetwarzania paragonów, otrzymasz obszerne informacje z mediów społecznościowych o zainteresowaniach Twoich klientów, automatycznie dokonasz segmentacji klientów, stworzysz nawet najbardziej wymyślne kampanie marketingowe, na które inaczej potrzebowałbyś wielkich budżetów. Z MintCloud efektywnie dotrzesz do klientów oraz zachęcisz ich do odwiedzania Twoich sklepów częściej i wydawania więcej.

SPOTKAJMY SIĘ

ODL

Firma ODL Sp. z o.o. jest polskim producentem Systemu ERP ODL, wspomagającego zarządzanie przedsiębiorstwami handlowymi. Oprogramowanie ODL wspiera przedsiębiorstwa we wszystkich kluczowych obszarach ich funkcjonowania: Zakupy, Sprzedaż detaliczna, Sprzedaż B2B, Finanse i Księgowość, E-commerce itd. Wieloletnie doświadczenia zdobyte podczas realizacji wielu projektów wdrożeniowych pozwoliło stworzyć w ODL bibliotekę najlepszych praktyk dla firm o profilu handlowym. Wdrożenia prowadzi zespół konsultantów, zapewniający profesjonalną pomoc doradczą związaną z optymalizacją procesów biznesowych w przedsiębiorstwie klienta. Firma ODL jako producent i właściciel kodu oferowanego oprogramowania, ciągle rozwija system i wyposaża go w nowe funkcjonalności, dostosowując do potrzeb klienta i zmieniającej się sytuacji rynkowej.

SPOTKAJMY SIĘ

PRODUS SHOP SERVICE

Opracowujemy, produkujemy i sprzedajemy szeroką gamę produktów przeznaczonych dla placówek handlu detalicznego i hurtowego. Nasza oferta obejmuje niemal wszystkie niezbędne urządzenia samoobsługowe w zakresie infrastruktury sklepowej: wózki samoobsługowe i transportowe, systemy ekspozycji towarów i systemy prowadzenia klienta, takie jak elektroniczne i mechaniczne bramki wejściowe, ścianki działowe, wygrodzenia czy bramki przykasowe, oraz wiele innych produktów. Elastyczne i niestandardowe możliwości produkcyjne zapewniają opłacalność produkcji w wysokich i niskich nakładach, a nawet pojedynczych egzemplarzy. Zastosowanie własnych urządzeń galwanotechnicznych oraz nakładanie powłok proszkowych w wielu kolorach palety RAL gwarantują wyjątkową trwałość naszych produktów oraz pozwalają nam na indywidualne dopasowanie produktów do Państwa wymarzonego projektu.

SPOTKAJMY SIĘ

QLIK

Producent oprogramowania Business Discovery, systemów Business Intelligence umożliwiających kontrolę nad analizą danych użytkownikom biznesowym, producent platformy QlikView. oraz aplikacji nowej generacji do wizualizacji danych - Qlik Sense.

SPOTKAJMY SIĘ

RETAIL360.PL

Blog RETAIL360.PL stanowi źródło inspiracji dla osób zarządzających wszystkimi formatami i kanałami handlu detalicznego w Polsce. Jest doskonałym narzędziem komunikacji dla dostawców sprzętu, technologii i usług dla sektora retail. Informuje o nowościach rynkowych i najważniejszych wydarzeniach w branży Serwis jest skierowany do osób zarządzających sieciami handlowymi oraz biznesami e-commerce, a także dodostawców usług, sprzętu i wyposażenia dla sektora retail.

SPOTKAJMY SIĘ

SMSAPI

SMSAPI to platforma do masowej wysyłki SMS, stworzona przez firmę ComVision działającą w branży internetowej od 2004 r. Stanowi nowoczesne i skuteczne narzędzie dla kampanii marketingowych i informacyjnych.

SPOTKAJMY SIĘ

SOLIDBRAIN

Solidbrain to prężnie rozwijająca się firma z sektora ICT specjalizująca się w tworzeniu aplikacji dla dużych klientów biznesowych. Prawie 200 doświadczonych pracowników oraz pół miliona godzin spędzonych nad nowoczesnymi rozwiązaniami dla biznesu. Dział R&D firmy skupia się na rozwoju w obszarze natywnych aplikacji mobilnych przy użyciu Microsoft Xamarin oraz zastosowaniach biznesowych rozszerzonej rzeczywistości z użyciem Microsoft Hololens. Nasze działania obejmują cały cykl życia Twojego produktu. Od koncepcji, poprzez development i dostarczenie, po utrzymanie i dalszy rozwój.

SPOTKAJMY SIĘ

WORKROOM GROUP

10-letnia historia osiągnięć Grupy WORKROOM to ewolucja od studia designu do agencji tworzącej kompleksowy początek biznesu naszych Klientów. Od brand designu po innowacje digital. Kreujemy wielokanałowe rozwiązania, wspierane nowoczesną technologią. Jesteśmy pionierami integracji usług. Łączenia świata on- i off-line w jeden, zarządzany centralnie ekosystem marki. Łączymy świat realny z wirtualną rzeczywistością. W ramach grupy działa agencja kreatywna oraz innowacyjna spółka technologiczna.

SPOTKAJMY SIĘ

KONTAKT

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Robert Łapiński

szef projektu (sponsorzy, wystawcy, media)

+48 (22) 855-10-35

+48 668-280-363

rlapinski@idea-ahead.com

Marlena Kwiatkowska

szef działu sprzedaży (wystawcy, uczestnicy)

+48 (22) 855-10-34

+48 664-115-359

mkwiatkowska@idea-ahead.com

Rafał Bronikowski

event manager

+ 48 664-150-830

rafal@idea-ahead.com