EN

Prelegenci


PRELEGENCI EDYCJI 2017

Daniel Biegaj

media director, Feno

Od 10 lat zawodowo związany z komunikacją marketingową. Swoje doświadczenie zdobywał w polskich i zagranicznych markach tj. Polkomtel, Levi’s, 5.10.15. i Netia. Dla 5.10.15. i Netii wdrożył i rozwinął działania w mediach społecznościowych. W Feno jako Business Development Director odpowiadał za rozwój portfolio klientów, edukację agencji i rynku. Obecnie jako Media Director rozwija dział mediowy i współrealizuje program szkoleń oferowanych przez agencję. Marketer, trener, a prywatnie zapalony motocyklista i szczęśliwy tata.

Łukasz Hardek

szef działu sprzedaży, FreshMail

Od 2012 roku związany z FreshMailem, gdzie zarządza działem sprzedaży i buduje dobre relacje z aktualnymi i przyszłymi klientami. Dzieli się swoją email marketingową wiedzą w trakcie licznych prelekcji i warsztatów. Doświadczenie zdobyte wcześniej w Onecie i Interii z powodzeniem wykorzystuje na polu email marketingu. Wierny fan horrorów klasy B i włoskiej kuchni.

Paweł Herman

business development manager, i3D & 19 Południk

Prawie 10 lat doświadczenia w rozwoju biznesów oraz tworzeniu platform marketingowych. Ponad 100 zrealizowanych projektów komunikacyjnych. Obsługiwał marki zarówno z perspektywy Agencji, jak i Marketera. Wspierał takie firmy jak Coca-Cola, Goodyear, 3M, Energa czy BGŻ BNP Paribas. Na co dzień wspiera Klientów w tworzeniu skutecznych insightów i kanałów komunikacji. Business Consultant w 19 Południku i i3D.

Jakub Korczyński

ceo, Giant Lazer

W latach 2011-2015 był prezesem spółki Sendingo - startupu skupiającego się na rozwoju oprogramowania związanego z tematyką email marketingu. Pracował dla m.in.: PZU, WWF, JTI, SWISS, Burger King, ING, Hyundai RTV AGD, 4F, AZ.pl, Bloomberg Businessweek Polska, Pixers, Domodi. Finalnym projektem, nad którym pracował w Sendingo był system oparty na rozwiązaniach zaczerpniętych ze sztucznej inteligencji do generowania mobilnych katalogów. Z rozwiązania skorzystały m. in. Intersport, Praktiker, Tchibo, Super-Pharm i Grene. Obecnie Jakub zajmuje się rozwojem firmy Giant Lazer, związanej z biznesowym wykorzystaniem technologii VR/AR i filmów 360. W ramach działalności wyprodukował filmy 360 dla m. in. MK Cafe, Militaria.pl, UNIT4, Grupy Impel.

Rafał Lęgiedź

software engineer, Solidbrain

Rafał pracuje jako programista w firmie Solidbrain. Będąc w branży od 2007 roku rozwija swoją pasję do oprogramowania w każdym możliwym momencie. Wierzy, iż bycie pragmatycznym w naszej dziedzinie jest bardzo pomocne i udowadnia to poprzez ciągłą zmianę używanych przez siebie technologii, jeśli tylko jest potrzeba bądź możliwość nauki nowych konceptów. Zaczynał przy rozwijaniu aplikacji back-endowych w .NET, po czym zaadoptował technologie webowe, a następnie różnego rodzaju rozwiązania mobilne oraz VR. W miarę jak jego pasja ewoluowała, zafascynował się aktywnościami związanymi ze społecznością oraz dzieleniem się wiedzą. Zaowocowało to współzałożeniem konferencji oraz innym akcjom, jak wygłaszanie prelekcji bądź prowadzenie warsztatów.

Adrian Łapczyński

założyciel EPICVR

Pasjonat nowych technologii. Wirtualną rzeczywistością zainteresował się już w dzieciństwie. Aktualnie założyciel i właściciel jednej z pierwszych w Polsce agencji VR – EPICVR. Agencja specjalizuje się w obsłudze klientów biznesowych – dostarczając rozwiązania VR (filmy 360, aplikacje wirtualnej rzeczywistości oraz aplikacje rozszerzonej rzeczywistości) dla biznesu. Agencja EPICVR.pl jako jedna z pierwszych w Polsce stworzyła horror VR. EPICVR organizuje również często spotkania i prezentacje mające propagować wirtualną rzeczywistość w różnych środowiskach. EPICVR ponadto prowadzi również badania percepcji swoich rozwiązań na różnych grupach docelowych. Adrian Łapczyński to laureat 40. nagród i wyróżnień na polskich i międzynarodowych festiwalach filmowych.

Paweł Manowiecki

senior solution architect, Qlik

Od 4 lat związany z Qlik w roli Architekta Rozwiązań. Współpracuje głównie z klientami z branży Retail/FMCG/Logistyka, wykorzystując swoje wieloletnie doświadczenie branżowe z 10 lat pracy w Metro Group w różnych rolach.  Zajmował się projektowaniem oraz wdrażaniem systemów klasy ERP, hurtowni danych, systemów BI, systemów do zarządzania przestrzenią i półką oraz systemu lojalnościowego. Fascynat wizualizacji danych i Internetu Rzeczy. Organizator spotkań grupy użytkowników QlikWAW oraz Maker.

Wojtek Markowski

founder, Flux VR

Producent filmów i animacji, absolwent wydziału produkcji łódzkiej filmówki, który od 2015 roku produkuje również filmy sferyczne, 360 stopni oraz doświadczenia z zakresu VR/AR/XR jako założyciel i producent www.Flux-VR.com. Producent filmów Sharon Lockhart, teledysków z udziałem Izy Lach i Snoop Dogg’a, grup Jamal, Pro8l3m i CKOD. Kierownik produkcji filmów „Latająca Maszyna”, „Magic Piano”, „Agnieszka 2039” i innych.

Andrzej Ogonowski

brand & PR director, SMSAPI.pl

Od 2006 roku związany z firmą ComVision, początkowo jako programista oraz menadżer produktu oprogramowania sklepu internetowego cStore. Od 2008 r. zaangażowany w rozwój marki SMSAPI.pl, od 2011 r. odpowiada za całokształt działań wizerunkowych marki oraz PR platformy. Uczestnik i prelegent wielu konferencji i spotkań branżowych. Interesuje się zarówno innowacyjnymi, jak i tradycyjnymi narzędziami marketingowymi i komunikacyjnymi, mierzeniem efektywności prowadzonych działań promocyjnych i wizerunkowych.

Tomasz Ozimek

współzałożyciel, MintCloud

Specjalista od komunikacji. Entuzjasta nowoczesnych technologii, automatyzacji marketingu i systemów do wywoływania wyjątkowych doznań zakupowych w środowisku detalicznym. Zaangażowany w zwiększenie konkurencyjności sklepów stacjonarnych dzięki zastosowaniu technologii mobilnych. Współtwórca narzędzia do zarządzania programami lojalnościowymi i kampaniami marketingowymi MintCloud, które pozwala małym firmom robić wielkie kampanie marketingowe za niewielkie budżety. 

Michał Piątek

współzałożyciel, Digital Wanderer

Entuzjasta technologii wirtualnej rzeczywistości, współzałożyciel firmy Digital Wanderer aplikującej rozwiązania VR do biznesu. Kierował realizacją licznych aplikacji z pogranicza marketingu i entertainmentu. Specjalizuje się w rozwiązaniach dla Real Estate, łącząc posiadane wykształcenie architektoniczne z najnowszymi osiągnięciami technologii VR.

Anna Robotycka

Faceaddicted

Interaktywna Agencja Roku 2017 & 2015 (social media), polskiego przedstawiciela Advertising and Marketing Independent Network Agency (AMIN Worldwide). Anna Robotycka jest ekspertem od digital transformation.

Marcin Rutkowski

marketing & PR manager, i-systems

Absolwent dziennikarstwa na Uniwersytecie Śląskim i studiów podyplomowych z zakresu public relations na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach. Na co dzień zarządza marketingiem i komunikacją i-systems, firmy tworzącej dedykowane oprogramowanie e-commerce dla handlu i dystrybucji. Wśród klientów firmy znajdują się takie marki, jak Vistula, W.KRUK, Wólczanka, SCA, SFMeble, FASHION HOUSE Group, Hendi, 5.10.15., Monnari czy New Balance Poland. Wykładowca akademicki z zakresu e-commerce.

Dariusz Stachowiak

partner & development director, WORKROOM Technologies

Nadzoruje rozwój biznesu innowacji technologicznych i wirtualnej rzeczywistości.  Związany z Grupą od 10 lat, swoją karierę rozpoczął jako art director. Posiada ponad 17 letnie doświadczenie w marketingu i komunikacji wizualnej.

Sebastian Starzyński

prezes, ABR SESTA

Specjalizuje się w audytach środowiska zakupowego i badaniach zachowań zakupowych wykorzystując najnowsze technologie: badania neuromarketingowe, eye-tracking i czytanie emocji z twarzy do testów reklam telewizyjnych, badania opakowań oraz e-commerce. Wprowadził własne rozwiązania BI udostępniające ceny promocyjne w sieciach handlowych. Realizuje również projekty Big Data. Prowadzi firmy technologiczne m. in.: Promo-Plan – platforma do komunikacji i zarządzanie promocjami, TakeTask - platforma crowdsourcingowa posiadająca ponad 2000 agentów zbierających dane rynkowe. Wprowadzał restauracje Subway do Polski.

Maciek Uniatowicz

realizator dźwięku, Giant Lazer

Realizator dźwięku filmowo-telewizyjnego od 10 lat, absolwent Politechniki Wrocławskiej na kierunku inżynieria dźwięku. Doświadczenie zdobywał na planach dokumentów, seriali filmów fabularnych i reklam. Od dłuższego czasu zajmuje się realizacją dźwięku na potrzeby Giant Lazer. Ma za sobą kilkanaście nagrań w technice binauralnej i ambisonicznej z wykorzystaniem dodatkowego omikrofonowania. Mąż Maciejki, tato Mai. Platonicznie zakochany w "głowie Neumanna" :)

Piotr Wójcik

współtwórca i ceo, 1000 realities

Z branżą IT związany zawodowo jako specjalista i przedsiębiorca od 2008 roku. Absolwent Politechniki Warszawskiej, wydziału Matematyki i Nauk Informacyjnych, ze specjalizacją "projektowanie systemów CAD/CAM". Posiada szerokie doświadczenie w zakresie prowadzenia zespołów deweloperskich zaangażowanych w różnorakie projekty IT, jak również w zakresie pracy z klientami z całego świata. Łączy doświadczenie i umiejętności techniczne z głębokim zrozumieniem potrzeb biznesowych klientów 1000 realities.

Partner Złoty

Partner Srebrny

Media

Organizatorzy

KONTAKT

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Robert Łapiński

szef projektu (sponsorzy, wystawcy, media)

+48 (22) 855-10-35

+48 668-280-363

rlapinski@idea-ahead.com

Marlena Kwiatkowska

szef działu sprzedaży (wystawcy, uczestnicy)

+48 (22) 855-10-34

+48 664-115-359

mkwiatkowska@idea-ahead.com

Rafał Bronikowski

event manager

+ 48 664-150-830

rafal@idea-ahead.com