EN

Konferencja


 • 830

  REJESTRACJA

  Rejestracja uczestników. Odbiór materiałów konferencyjnych. Poranna kawa. Recepcja pozostaje do Państwa dyspozycji przez cały czas trwania wydarzenia.

 • 930

  Na co zwracać uwagę podczas wyboru systemu do e-commerce?

  Zasoby, sposoby rozliczeń, formy SLA, zabezpieczenie zasobów, umowy...

  Marcin Rutkowski, marketing & PR manager, i-systems

 • 1020

  Synergia komunikacji w (e)commerce. Tam gdzie tradycja łączy się z technologią, czyli krótka opowieść o tym, jak sprawić aby Twoja marka była wszechobecna.

  SARE jest firmą technologiczną, która koncentruje się na nowoczesnych i dedykowanych rozwiązaniach IT. Dostarcza zaawansowane narzędzia, które mają zastosowanie w obszarze komunikacji i marketingu. Obejmują one kampanie e-mailingowe, marketing automation, kampanie SMS, konkursy, programy lojalnościowe, komunikację wewnętrzną i relacje inwestorskie.

  Łukasz Miller, new business manager, SARE

 • 1040

  SMS's not dead - nie wierzysz?

  Z prezentacji dowiesz się o tym dlaczego SMS jest wciąż żywy i ma się świetnie, jak mądrze to wykorzystać i nie bać się nowych zmian związanych z RODO.

  Andrzej Ogonowski, brand & PR director, SMSAPI.pl

 • 1100

  NETWORKING BREAK

  Zapraszamy do strefy Retailtainment Expo 2017.

 • 1200

  HoloLens i mixed reality: rok później

  Ponad rok temu hologramy stały się częścią rzeczywistości dzięki urządzeniu HoloLens firmy Microsoft. Przyjrzyjmy się czy, w jaki sposób oraz jakiego rodzaju biznesy zaadoptowały tę technologię.

  Rafał Legiędź, software engineer, Solidbrain

 • 1220

  ZARZĄDZAJ BIZNESEM WE WŁAŚCIWY SPOSÓB DZIĘKI DOSKONAŁEJ WIZUALIZACJI DANYCH

  Kontroluj i analizuj dane na bieżąco! Wyciągaj wnioski i dopasowuj biznes do okoliczności i oczekiwań klientów.

  Paweł Manowiecki, senior solution architect, Qlik

 • 1240

  LUNCH BREAK

  Zapraszamy do restauracji na parterze, obok strefy konferencyjnej.

 • 1340

  LEAD GENERATION I LEAD NURTURING W EMAIL MARKETINGU

  Podczas prezentacji dowiedzą się Państwo jak szybko, skutecznie i zgodnie z prawem budować bazę odbiorców, jak zautomatyzować i aktywizować komunikację z nimi, a także jak dobierać odpowiednie treści.

  Łukasz Hardek, szef działu sprzedaży, FreshMail

 • 1400

  Efekt "WOW!" przy niskim budżecie. Czyli jak sklepy stacjonarne bronią swoją pozycję konkurencyjną łącząc programy lojalnościowe, automatyzację marketingu i technologie mobilne

  Dużo się mówi o trudnych czasach dla sklepów stacjonarnych w warunkach dynamicznego rozwoju platform e-commerce i m-commerce. Jak detaliści działający w fizycznych punktach sprzedaży mogą zwiększyć konkurencyjność i obronić swoją pozycję na rynku? Coraz bardziej liczy się efekt ‘wow!’, czyli dostarczanie znakomitych doznań zakupowych i około-zakupowych w dodatku do odpowiedniego towaru, właściwej ceny i fachowej obsługi. Jak wywołać efekt ‘wow'? Jednym sposobem jest przekształcenie sklepów w miejsca zabaw i doświadczeń, które dostarczają wyjątkowe przeżycia klientom. Innym, do tego tańszym i bardziej elastycznym, jest zastosowanie technologii mobilnych, z którymi klienci są coraz bardziej związani emocjonalnie. Połączenie platform mobilnych, nowoczesnych programów lojalnościowych, które dostarczają wiedzy o klientach i stosują różnorodne mechanizmy nagradzania, z narzędziami do automatyzacji kampanii marketingowych i konkursów konsumenckich, to skuteczny sposób na realizację wyjątkowych kampanii, angażujących klientów niewielkim kosztem.

  Tomasz Ozimek, współzałożyciel, MintCloud

 • 1430

  PANEL DYSKUSYJNY: INNOWACYJNE NARZĘDZIA MARKETINGOWE W RETAILU

  VR. AR. Wideo 360. Eyetracking. Analiza danych. Badania sensoryczne. Internet wszechrzeczy. W jaki sposób najnowsze technologie mogą pomóc retailerom prowadzić i rozwijać biznes.

 • 1500

  KAŻDY SMARTFON WIE JAK ŚCIĄGNĄĆ KLIENTÓW DO TWOJEGO SKLEPU

  Jeśli przespałeś rok mobile to dobrze, bo dopiero teraz naprawdę warto działać! W Polsce rynek smartfonów to ponad 13 mln urządzeń. Obecnie mobile stanowi około połowy całego ruchu w internecie. 80 proc. osób korzysta z Facebooka przy wykorzystaniu telefonu. Zarówno Facebook, Google jak i lokalni wydawcy reklamowi prześcigają się w nowych rozwiązaniach, które w precyzyjny sposób pozwalają nam namierzyć i ‚przyciągnąć” klienta do naszego sklepu (tego rzeczywistego i tego wirtualnego). Opowiem o przykładach z rynku i o case study Wizz Air: dzięki odpowiedniemu targetowaniu komunikatów i wykorzystaniu narzędzi Facebook'a dokonaliśmy w ciągu 6 miesięcy 55 000 konwersji zakupowych przez mobile.

 • 1520

  VR Content Marketing. Co skutecznie sprzedaje? Tradycyjny insight czy nowa technologia?

  Prawie 10 lat doświadczenia w rozwoju biznesów oraz tworzeniu platform marketingowych. Ponad 100 zrealizowanych projektów komunikacyjnych.

  Paweł Herman, business development manager, i3D & 19 Południk

 • 1540

  Jak wykorzystać VR w biznesie – doświadczenia na podstawie badań percepcji

  Wirtualna rzeczywistość to nowe medium, które całkowicie rewolucjonizuje sposób opowiadania historii. W ciągu roku mieliśmy okazję zaprezentować nasze rozwiązania VR pokaźnej grupie docelowej – około 1000 osób. Były to różne wydarzenia, w których braliśmy udział. Prezentując nasze rozwiązania VR dokładnie obserwowaliśmy użytkowników i każdemu z nich po pokazie zadawaliśmy pytania. Podzielimy sięz Państwem naszymi wnioskami.

  Adrian Łapczyński, założyciel EPICVR

 • 1600

  NETWORKING BREAK

  Zapraszamy do strefy Retailtainment Expo 2017.

 • 1730

  AFTERPARTY I PRZYZNANIE NAGRÓD

  Wieczorna impreza podsumowująca pierwszy dzień VR Warsaw Days 2017. Doborowe towarzystwo, przyjazna atmosfera, muzyka oraz dobrze zaopatrzone bary. Ponadto podczas wieczora przyznamy Nagrody VR for Business 2017 oraz Retail Design Excellence 2017. Zapraszamy 27 / 09 / 2017, Digital Knowledge Village, g. 17.30 do g. 21.00. Impreza jest zamknięta, uprawnieni do wstępu są tylko uczestnicy VIP Retailtainment & VR Warsaw Days 2017.

KONTAKT

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Robert Łapiński

szef projektu (sponsorzy, wystawcy, media)

+48 (22) 855-10-35

+48 668-280-363

rlapinski@idea-ahead.com

Marlena Kwiatkowska

szef działu sprzedaży (wystawcy, uczestnicy)

+48 (22) 855-10-34

+48 664-115-359

mkwiatkowska@idea-ahead.com

Rafał Bronikowski

event manager

+ 48 664-150-830

rafal@idea-ahead.com